Wysokiej klasy Urządzenie do mikrodermabrazji

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć gładką i piękną cerę bez żadnychniedoskonałości. Wiotka skóra, blizny, zmarszczki, rozstępy i przebarwienia na skórze to utrapienia bardzo wielu kobiet. Najlepszym sposobem, aby temu zaradzić będzie mikrodermabrazja często nazywana też kontrolowanym mikro peelingiem.

Mechaniczne złuszczanie naskórka

Jest to zabieg, który polega na mechanicznym złuszczaniu rogowej warstwy naskórka. Twarz, szyja, dekolt i plecy to miejsca, które najczęściej wybierane są do zabiegu. Wyróżnia się trzy rodzaje mikrodermabrazji, tj. diamentowa, korundowa i tlenowa. Urządzenie do mikrodermabrazji  posiada dziewięć głowic, które pokryte są diamentową otoczką. Każda z głowic ma inną gradację i rozmiar, które bez problemu można zmieniać.

W urządzeniu wykorzystywane jest również podciśnienie, które wytwarzane zostaje przez kompresor. Dzięki podciśnieniu, ścierany naskórek wędruje do filtra. Podciśnienie jakie znajduje się w urządzeniu wynosi 68cmgh. Mikrodermabrazja dotlenia i odżywia skórę, poprawia elastyczność i kolor skóry, oczyszcza pory i pobudza skórę do produkowania kolagenu.