Protetyka we Wrocławiu – zadowolony klient

Bardzo! Popieram poradnie protetyczną w miejscowości Wrocław. Szybka obsługa, bardzo miły personel, Pan lekarz bardzo miły i wyrozumiały. Wytłumaczył co i jak co będzie robione i jak będzie przebiegał dalszy ciąg mojego  leczenia. Bardzo szybko się dostałem do poradni Protetyka. Bardzo łatwy dojazd szybko znalazłem miejsce parkingowe.

Jak wybrać dobrego dentystę

Nie było również problemu z samym zarejestrowaniem zostałem szybko poinformowany o dniu i godzinie wizyty, Bardzo zachęcam do wizyt i w poradni Protetyka w miejscowości Wrocław. Według mnie to bardzo dobry dentysta. Jakieś 8 lat temu zrobił mi w szczęce górnej całe zęby-most i bardzo dobrze to wykonał. do dziś nie mam problemów z zębami, mimo ze nie jestem już najmłodszy.

Doktor wie co robi i wykonuje swoja prace w sposób rzetelny i bardzo ładny tzn zęby wyglądają nie jak sztuczne kafle. Moja ocena dlatego jest najwyższa, u Zony Doktora leczy się moja córka, która jest bardzo zadowolona od ponad roku nosi aparat i ma już proste zęby. Ci lekarze są godni poleceni.