urządzenie medycyna estetyczna

Popularne urządzenia kosmetyczne

Gabinet medycyny estetycznej to miejsce dla każdej kobiety. Zabiegi gabinetowe to ciekawy sposób na relaksujące odmłodzenie. Zwykle w gabinecie kosmetycznym można liczyć na różne warianty dbania o urodę. Niektóre z nich wymagają użycia maszyn. Inne można wykonywać przy użyciu samych preparatów i narzędzi. Sprawdź, jakie urządzenia kosmetyczne pozwalają na wykonywanie poszczególnych zabiegów. Aby artykuł był zrozumiały dla każdego. Podam nazwę zabiegów wraz z zastosowanie poszczególnych urządzeń. Zapraszam do czytania. 

Mikrodermabrazja

Aby wykonać zabieg mikrodermabrazji diamentowej niezbędna jest maszyna. Bez niej nie ma mikrodermabrazji. Aby prawidłowo wykonać zabieg niezbędne urządzenia kosmetyczne muszą posiadać wyposażenie. W przypadku sprzętu do mikrodermabrazji mamy do dyspozycji kilka głowic diamentowych. Zwykle na zestaw przypada 8 końcówek oraz jednak końcówka do masażu. Z urządzenia kosmetyczne dołącza się dwa diamentowe pióra.

Przeprowadzenie zabiegu

Mikrodermabrazja z użyciem sprzętu ma na celu wygładzić skórę. Jest to rodzaj peelingu. Na każde urządzenia kosmetyczne nakłada się specjalną wkładkę diamentową. Następnie przejeżdża się po wybranym fragmencie skóry. Na tym etapie szlifuje się skórę. Proces szlifowania odrywa martwy naskórek od nowej warstwy. Zużyty naskórek jest odsysany do urządzenia kosmetyczne i trafia do zbiornika na odpadki.

Metoda ultradźwiękowa

Wymaga zastosowania urządzenia kosmetycznego o podobnym działaniu do maszyny na mikrodermabrazję. Aparat ultradźwiękowy pełni wiele istotnych funkcji. Jest małym masażerem dla skóry całego ciała. Pobudzanie skóry przez ultradźwięki z pomocą urządzenia kosmetyczne ma na celu zwiększyć przepływ krwi. Bardziej ukrwiona skóra lepiej radzi sobie z cellulitem. Stosowanie ultradźwięków jest wstępem do wielu kuracji preparatów np. z kolagenem. Fale o częstotliwości 1,5 MHz potrafią rozluźnić zmęczone mięśnie całego ciała.

Peeling kawitacyjny

Kolejna metoda, która wymaga użycia sprzętu. Peeling może być wykonany z pomocą urządzenia kosmetycznego do mikrodermabrazji. Do tego celu wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o zwiększonej częstotliwości. Moc urządzenia kosmetyczne o specjalnych sądach wykorzystuje fale, które odrywają martwy naskórek. Ultradźwięki pięknie oczyszczają skórę. Tak pięknie oczyszczona skóra jest gotowa na inne zabiegi. Po peelingu kawitacyjnym stosuje się inne metody. Najczęściej są to: eksfoliacja kwasami, sonoforeza i jonoforeza. Zabiegi te można stosować razem lub pojedynczo.

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne znajdziesz na stronie: https://medikapoland.pl/pl/content/42-urzadzenia-kosmetyczne