mobilny fotelik

Mobilny fotelik samochodowy Doona bezpieczny dla dziecka

Wybór fotelika samochodowego dla dziecka to duże wyzwanie dla rodziców. Musi on być nie tylko bezpieczny, ale również wygodny, zarówno dla dziecka, jak i dla jego opiekunów. Wiele fotelików dla noworodków i niemowląt wymaga przenoszenia w ręku, co jest dość niewygodne. Rozwiązanie w takiej sytuacji może stanowić mobilny fotelik samochodowy. Tego typu rozwiązanie, jakie oferuje np. fotelik samochodowy Doona, zapewnia pełną mobilność dziecka zarówno w aucie, jak i poza nim.

Czym jest fotelik samochodowy Doona?

Mobilny fotelik samochodowy Doona (szczegóły) został stworzony przez światowych specjalistów z zakresu inżynierii, medycyny i bezpieczeństwa po kilku latach ciężkiej pracy. Jest on w pełni zintegrowany ze stelażem na kołach, co oznacza koniec z koniecznością noszenia go w ręce.

Mobilny fotelik spełnia najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie i można go składać i rozkładać za pomocą jednego przycisku. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci do pierwszego roku życia lub do wagi 13 kg.

Jakimi trybami użytkowania dysponuje mobilny fotelik?

Fotelik samochodowy mobilny może być używany zgodnie ze swoja nazwą, czyli jako fotelik do samochodu. Będzie więc idealny w podróży. Dodatkowo wyposażony jest w tryb prowadzenia, który umożliwia swobodne manewrowanie nim podczas siedzenia lub przemieszczania się. Jeśli natomiast wychodzimy z samochodu wózek można przestawić na tryb podróży, który umożliwia swobodne spacerowanie z nim.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Co ważne fotelik samochodowy Doona wyposażony został w specjalnie zaprojektowaną ergonomiczną wkładkę, która umożliwia dziecku przyjęcie naturalnej pozycji w foteliku. Wkłada ta wykonana jest z włókna bambusowego, które cechuje się wysokimi własnościami antybakteryjnymi oraz hipoalergicznymi i wypełniona specjalnym wypełnieniem, dostosowanym dla noworodków i niemowląt.

Mobilny fotelik posiada wszystkie niezbędne standardy i certyfikaty oraz szereg dodatkowych, nie wymaganych prawem, co umożliwia jego używanie w autach i samolotach. Jest całkowicie bezpieczny dla dziecka.