urządzenie medycyna estetyczna

Laser CO2 – Medycyna estetyczna to samo zdrowie i piękno

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że każdym gabinecie kosmetycznym jest wiele urządzeń, które są bardzo praktyczne i mają bardzo szerokie zastosowanie. Nie będziemy jednak wymieniać tutaj ich wszystkich, bo oczywiście nie ma to wielkiego sensu. Skupimy się natomiast na jednym z lepszych, po które zresztą specjaliści sięgają w ostatnim czasie bardzo często. Mowa oczywiście o urządzeniu, jakim jest laser CO2. Czym w związku z tym jest taki laser i w jakich okolicznościach jest on w gabinetach kosmetycznych wykorzystywany?

Szeroki zastosowanie lasera

Otóż laser CO2 ma bardzo szerokie zastosowanie. Wystarczy wspomnieć tutaj o tym, że poprawia on w dużym stopniu kondycję samej skóry, a więc sprawdza się na przykład przy cieniach pod powiekami, czy oczywiście zmarszczkach, które są często dużym powodem do zmartwień dla wielu kobiet. To jednak nie wszystko, ponieważ laser CO2 doskonale radzi sobie również z niwelowaniem i usuwaniem wszelkiego rodzaju blizn. Mowa tutaj o bliznach potrądzikowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych czy na przykład rozstępach.

Długość zabiegu

Jako że jest to zabieg bolesny, przeprowadza się go przy znieczuleniu miejscowym. Sam zabieg nie jest natomiast długi, bo trwa jedynie od dwudziestu do czterdziestu minut. Nic w związku z tym dziwnego, że jest to zabieg, który jest lubiany nie tylko przez samych specjalistów, ale również i pacjentów. Wszak zastosowaniu takiego urządzenia może dać im wiele korzyści i potrafią oni to docenić. Z pewnością nie inaczej będzie również i w Waszym przypadku. Także i Was powinien on zainteresować.

Źródło: www.maxmedik.pl/380-co2