Gdzie we Wrocławiu implanty zębów?

Utrata zębów może być druzgocąca, ale nie musi być trwała. Obecnie dostępnych jest kilka opcji wymiany uzębienia, a implanty stomatologiczne są na pierwszym planie, zapewniając niezrównaną trwałość, wytrzymałość i estetykę uśmiechom w potrzebie. Lekarze i członkowie zespołu zalecają, aby pacjenci współpracowali zarówno z zaufanym chirurgiem jamy ustnej, jak i wykwalifikowanym dentystą, aby zmaksymalizować sukces ich wyników.

Implanty dentystyczne – co warto wiedzieć

Skontaktuj się jednym z gabinetów, aby dowiedzieć się więcej na temat implantacji chirurgicznej lub jeśli chcesz umówić się na wizytę. W przeciwieństwie do innych opcji rekonstrukcyjnych, implanty dentystyczne faktycznie replikują pierwotny korzeń zęba oprócz białej korony na górze. Korzeń zęba jest niezbędny, ponieważ zakotwicza ząb w szczęce i zapewnia stymulację naturalnej tkanki, bez tego pogarszanie się stanu kości szczęki jest prawdziwym zagrożeniem, które może zagrozić twojemu zdrowiu i funkcji jamy ustnej.

Implanty stomatologiczne są trwale przymocowane, odporne na poślizg i wygodnie się mieszczą w jamie ustnej. Mogą się rozwijać przez resztę naturalnego życia pacjenta, o ile są popierane przez należytą, profesjonalną i indywidualną pielęgnację. Implanty robione w mieście Wrocław są doskonałej jakości. Jeśli zespół stwierdzi, że jesteś dobrym kandydatem do implantów dentystycznych, chirurgicznie zostają wszczepione implanty do kości szczęki pacjenta.

Implanty są wytwarzane z biokompatybilnych metali, a przez okres leczenia trwający od trzech do sześciu miesięcy, będą tworzyć stopniowy i trwały związek z naturalnymi tkankami. Będziesz uczestniczyć w spotkaniach kontrolnych z dentystą, aż do czasu całkowitego wyleczenia implantu. Później przyjdzie czas na wizytę u stomatologa lub specjalisty od rekonstrukcji, aby implanty były pokryte realistycznymi, wysokiej jakości wypełnieniami.

Piękne implanty zębowe

All-on-4 (czasami określane również jako „zęby w ciągu dnia”) to specjalna procedura implantacji, która polega na precyzyjnym umieszczeniu czterech implantów w celu zastąpienia całego rzędu górnych lub dolnych zębów. Stosuje się tutaj specjalną technikę kątowania implantów, dzięki czemu są w stanie zapewnić nowe uzupełnienie z pełnym wsparciem. Lekarz z przyjemnością pomaga pacjentom w tej procedurze i zapewnia silne, długotrwałe efekty dla umieszczonych implantów.

Podczas umieszczania implantów, pacjenci muszą mieć odpowiednią ilość zdrowej tkanki szczęki pozostawioną w niezbędnych miejscach. Jeśli nie, to nie znaczy, że utknęły bez zębów – personel może wykonać przeszczep kości! Podczas tej procedury lekarz przeniesie kość z innej części ciała do jamy ustnej lub użyje zgodnej tkanki od dawcy narządu. Umieszczenie tej tkanki może naprawić twoją kość i zwiększyć jej rozmiar i głębokość.

Implanty w mieście Wrocław zrobić można w gabinecie dentystycznym Dentaline.