Foteliki samochodowe BeSafe – zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo

Marka BeSafe wywodzi się z Norwegii. Jest jedną z wiodących prym marek w świecie fotelików samochodowych. Foteliki w crash testach osiągają najwyższe noty bezpieczeństwa. Dzięki czemu kupując fotelik marki możemy być pewni, że nasze dziecko podczas podróży będzie bezpieczne. Najwyższa jakość materiałów z jakiej wykonywane są foteliki pozwala na komfort jazdy nawet przy długich podróżach.

Dlaczego warto postawić na foteliki BeSafe?

BeSafe to producent, który propaguje holistyczne podejście do ochrony niemowląt i dzieci. Niezależnie od tego czy szukasz fotelika dla kilkudniowego maluszka czy dla kilkulatka marka sprosta Twoim potrzebom. Foteliki tej marki występują we wszystkich dostępnych kategoriach wagowych, dzięki czemu można kupić fotelik dla tych najmniejszych okruszków do 13 kg, poprzez foteliki do 18 kg i kończąc na dużych dzieciach do 36 kg.

Najczęściej sprzedawanym fotelikiem tej marki jest fotelik RWF, który montuje się tyłem do kierunku jazdy. Osiągnął najwyższe wyniki bezpieczeństwa w teście ADAC. Zalecenia by dzieci do minimum czwartego roku życia jeździły tyłem do kierunku jazdy potwierdzają, że wybór tego fotelika jest jednym z najlepszych.

Bezpieczeństwo z BeSafe

Wybór fotelika powinien być jedną z ważniejszych decyzji jakie podejmują rodzice i nie powinna liczyć się tu cena, a bezpieczeństwo. Kierując się wyborem fotelika powinniśmy przede wszystkim brać namiar, że w przypadku kolizji lub wypadku ma on chronić nasze dziecko przed obrażeniami. Dlatego warto postawić na markę, która jest sprawdzona i zna się na rzeczy.

Dodatkowym atutem posiadania fotelika BeSafe jest Program Wymiany Fotelików Powypadkowych, jeśli zdarzyła Ci się kolizja lub wypadek to masz prawo do wymiany fotelika. W kilku prostych krokach możesz złożyć wniosek i otrzymać nowy fotelik. Warto osobiście wybrać się i przymierzyć fotelik zarówno do dziecka jak i do samochodu. Foteliki BeSafe (zobacz) znajdziecie w hurtowniach i u dystrybutorów fotelików samochodowych, którzy w fachowy sposób doradzą jaki model będzie najlepszy do Waszych potrzeb.

Dzięki fotelikowi BeSafe możesz cieszyć się wspólną jazdą z dzieckiem ze świadomością, że zainwestowałeś w jego bezpieczeństwo.