Artykuły higieniczne z Apteki online

Higiena osobista to pierwszy krok do zdrowego i bezpiecznego życia. Dzisiejsze czasy pokazują nam, że na każdym kroku może się czaić niebezpieczeństwo zakażenia bakteriami i wirusami. Czasami nie umycie rąk i dotknięcie nimi jedzenia może skutkować zatruciem pokarmowym. Ponadto zakażenia pasożytnicze, choroby skóry, grzybice – temu wszystkiemu zapobiec może prawidłowe użytkowanie artykułów higienicznych.

Środki do dezynfekcji

Grupa tych artykułów to przede wszystkim środki przeznaczone do dezynfekcji i odkażania. Występują w postaci tabletek, jak Rivanol VP, które samemu należy rozpuścić w wodzie do osiągnięcia prawidłowego roztworu, ale także znaleźć można gotowe ciecze przygotowane bezpośrednio do użycia, np. Octenisept. Wśród artykułów higienicznych przeznaczonych do dezynfekcji najpopularniejszymi są te najbardziej podstawowe i dostępne na każdym kroku, czyli spirytus salicylowy i woda utleniona.

Niska cena  na preparaty do dezynfekcji

To środki dostępne dla każdego ze względu na niską cenę. Każdy może je nabyć, by prawidłowo zabezpieczyć rany.  Innego rodzaju artykułami higienicznymi są kremy. Sudokrem, doskonale sprawdzi się przy wielu zmianach skórnych, odparzeniach, czy nawet odleżynach. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, pomaga łagodzić, leczyć i przeciwdziałać dalszym podrażnieniom.