Arktyczna Kraina – przenieś swoje dziecko do zimowego świata Tiny Love

Arktyczna Kraina to kolejna odsłona zabawek dla najmłodszych uwielbianej marki Tiny Love. Tym razem maluch z pomocą zabawek z kolekcji podróżuje do cudownego, pokrytego śniegiem świata. Spotka tam nowych przyjaciół i czeka go magiczna zabawa. Przemyślane zabawki z wieloma funkcjami na pewno zainteresują maluszka na dłużej, szczególnie że większość z nich zaprojektowane zostało, tak by rosnąć razem z dzieckiem. 

Bohaterowie Arktycznej Krainy

W Arktycznej Krainie maluszek spotka przyjaciół, którzy zabiorą go w podróż pełną przygód. Ten śnieżny teren zwiedzać będą z odważnym pingwinem Julesem, silną niedźwiedzicą polarną Eleanor, śmiałym psem husky Robem i pomysłowym reniferem Alexem. Ciekawostką jest to, że każda z postaci została nazwana na cześć kogoś zasłużonego.

Zabawki dostępne w kolekcji Arktyczna Kraina

Każda z odsłon zabawek dla dzieci Tiny Love składa się z kilku fantastycznych elementów. W kolekcji Tiny Love Arktyczna Kraina rodzice znajdą karuzelę z projektorem 3 w 1, karuzelę w wersji mini do wózka lub łóżeczka oraz interaktywną matę edukacyjną wraz z zawieszkami i innymi akcesoriami.

Design Arktycznej Krainy

Zabawki dla dzieci marki Tiny Love cechują się charakterystycznym designem, który pokochali rodzice. Tak jest i w tym przypadku. Wszystkie zwierzęta dostępne w kolekcji nawiązują wyglądem do pozostałych z innych odsłon zabawek dla dzieci Tiny Love. Duże oczy i przyjazne, uśmiechnięte pyszczki zachęcają do zabawy. Dbałość o szczegóły sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Zabawki są przemyślane i spójne a detale zachwycą każdego.

Kolory Arktycznej Krainy

Arktyczna Kraina utrzymana jest w pastelowych odcieniach. Dominują głównie biel i szarość, które tworzą idealne tło dla słomkowej żółci, mięty w dwóch odcieniach i pięknego koralowego koloru. Pojawiają się również elementy w dwóch odcieniach niebieskiego, jak i brązowe. Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

Czyszczenie zabawek z serii Arktyczna Kraina

Arktyczna Kraina, jak wszystkie zabawki dla dzieci marki Tiny Love została stworzona tak, by utrzymanie czystości było bajecznie proste. Większość elementów nadaje się do prania w pralce a reszta może być czyszczona powierzchniowo.