rożki dla noworodków

Akcesoria dla rodziców – rożek

Podstawowym elementem wyposażenia każdego rodzica powinien być rożek dla dziecka. Należy je nabyć wtedy, gdy kompletowana jest wyprawka dla niemowlaka.

Bezpieczeństwo dziecka

Ułatwią przenoszenie dziecka i sprawią, że będzie ono stabilnie leżało w naszych dłoniach. Bez dwóch zdań, są one niezastąpione, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Zanim mama przyzwyczaić się do niemowlaka, będzie mogła nosić je właśnie w takim rożku. Dzięki temu nie będzie bała się wziąć noworodka na ręce.

Rożek dla niemowlaka

Rożek dla dziecka możemy używać do karmienia niemowlaka, usypiania lub jako ciepły podkład. Bez dwóch zdań można będzie go wykorzystać do wielu czynności, które wykonuje się w domu przy dziecku. Przydatny jest przy wykonywaniu codziennych czynności pielęgnacyjnych.

Ponadto, wiele osób boi się brać dziecko na ręce. Dzięki temu, że dziecko będzie zawinięte w taki becik, strach jest mniejszy, ponieważ dziecko leży bardzo stabilnie. Na pewno uzyskać można dzięki temu bardzo dobre rezultaty. Każdemu taka sytuacja przypadnie wtedy do gustu, ponieważ będzie mógł bez przeszkód wziąć dziecko na ręce.

Zobacz rożki w sklepie dla dzieci: www.tamaja.pl/kategoria/rozki-niemowlece